Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár nappal ezelőtt lefeküdtünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nappal ezelőtt lefeküdtünk a barátommal. Lifestyles márkájú óvszert használtunk. Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nem szakadt ki ugyanis szex után vizet töltöttünk bele és nem volt lyukas sehol és benne volt az "összes".Meg rögtön kivette belőlem és utána ment el.Szóval nem lehet remélem baj,csak kíváncsi vagyok hogy jó minőségű e ez az óvszer.

2014. szept. 24. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízható.Én a spermicides fajtáját ajánlanám szeretettel.
2014. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna kisregényt írnod, csak simán megkérdezned: "Biztonságos a Fifiestife műszer?"
2014. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rékcsi ***** válasza:

A párom évek óta ezt használja (26 éves és sok barátnője volt), most velem is ezt használja, és szerintem jó minőségű óvszer :)

17/L

2014. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak annyira amennyire tudjátok használni.
2014. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Húha, 26 éves pasi sokadik barátnője egy 17 éves, hát az sem lehet valami hosszú kapcsolat...
2014. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. szept. 24. 16:00
 7/7 Rékcsi ***** válasza:
Kedves 5. válaszoló: egy több hónapos kapcsolatról van szó, a srác eddig csak egy barátnőjével szakított, a korkülönbségről meg csak annyit, h nem jövök ki jól a korombeliekkel, egyszerűen a huszas korosztállyal jobban kijövök :)
2014. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!