Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék iratni, a doki elküldött trombózishajlam vizsgálatra. Most még azt is meg kell várni? (lent)

Figyelt kérdés

Elküldött trombózishajlam vizsgálatra, ahogy írtam, amit hematológián csinálnak meg. Közölték velem, hogy 2,5 hónapra előre tudnak idpontot adni. Meg gondolom eredmény, akkor visszavinni a dokihoz...áááááááááá.

Most ezt mind ki kell várni? Valami más megoldás?



2015. máj. 20. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a te érdeked...


Más megoldás?


- nem dugtok

- óvszer

2015. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magánban meg néztem, hogy ilyen vizsgálat 10 rugótól felfelé kezdődik... akkor meg minek fizetem a tb-t basszus :D
2015. máj. 20. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz, fizess neki többet, hogy irassa fel. Magyarországon így működik...
2015. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen kivárom, ha muszáj, most mit csináljak... de jó lenne már ha felírná a soki a tabit és nem kellene még hónapokat várni. Uff, de köszi a választ!
2015. máj. 20. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is jó lenne, ha a doki vizsgálatok nélkül felírná a tablettát, te pedig egy év szedés után mondjuk tüdőembóliát kapnál és meghalnál?
2015. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...amúgy te vagy az első, akinél ilyen vizsgálatról hallok.


Valamilyen trombózisra utaló kórelőzményed volt? Hány éves vagy?

2015. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4es én úgy tudtam, hogy ezt bizonyos dokik megcsináltatják tabi előtt. Vagy nem hematológián szokták vagy hol akkor?? Hát a nagyanyámnak volt egy mélyvénás trombózisa 20on évesen szülés után, lehet ezért. Én 21 vagyok.
2015. máj. 20. 17:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, hogy engem kérdezel? Nekem semmi nem volt és remélem nem is lesz.
2015. máj. 20. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj hogy elküldött, a legtöbb orvos nem küldi el a pácienst. Többet közt engem sem, de nem lett szerencsére baj, de lehetett is volna akár.
2015. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!