Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akar rábeszélni a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar rábeszélni a fog. Gátló szedésére a doki? És erről már hallottatok? (link)

Figyelt kérdés

Voltam dokinál és majdnem ölni tudott volna a tekintetével mikor megtudta, hogy nem szedek gyógyszert. Már majdnem én éreztem magam szarul a kioktatás után mint valami 15-16 éves lány.

Szóval miért akarja rám erőltetni? Megvannak az érveim a gyógyszer ellen. De mivel így kioktatott jobban utána néztem hogy vajon mivel jobb vagy tud többet. Ezt találtam ami nagyon meglepett:

[link]

Ez igaz? És ha igen akkor ennek ellenére is miért akar gyógyszert etetni velem? Van rajtam kb 8kg plusz.


2015. márc. 14. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hogy kis malac legyél azért :D
2015. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert pénzt kap a gyógyszer után.
2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ügyben voltál dokinál?


Minden kiváltott recept után busás jutalékot kap,azért akart rábeszélni.

2015. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze értem én, hogy ez neki üzlet DE attól miért kell velem olyan hangnemben beszélni? Ez a kb. hogy képzelem én azt, hogy nem szedem? Hogy lehetek ilyen felelőtlen? Attól, hogy ráakar beszélni nem kell ennyire bunkó módon beszélni velem szerintem. És sajnos nem csak ő ilyen és már nem egyszer hallottam. Mindig összeszorul a gyomrom mikor eljön az idő hogy menni kell.

Van még normális orvos?


Am csak a szokásos éves vizsgálat miatt voltam.

2015. márc. 14. 13:01
 5/18 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem mondták: mert ez neki üzlet, és sok orvos sajnos képes pár forintért szemétbe dobni a szaktudását.

Na meg, mert egy bunkó.


Én azt mondom, nagyon jól teszed, hogy nem mérgezed a szervezetedet. A dokit illetően meg szerintem keress inkább másik rovost, olyat, aki a beteg érdekeit tartja szem előtt!

2015. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ő már a 4. doki volt. Eddig mind ilyen volt. Már félek elmenni, mert mindig ezt hallgatom. Már fogalmam sincs hogy hol van még rendes normális orvos. :(


Azt meg mondani se kell hogy a 7 év alatt egyszer volt olyan, hogy kiszakadt a gumi és mentem a 72 órásért egy másik orvoshoz. Na akkor amit kaptam azóta se felejtettem el..pedig nem az én hibám ha kiszakad.


Igen én is egyetértek vele, hogy felesleges.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2015. márc. 14. 13:09
 7/18 anonim ***** válasza:

számomra semmi újdonság nem volt a cikkben

ha ennyire zavar az orvos hozzáállása, akkor miért hozzá jársz? nálunk még az sztk-sok közül is lehet választani

persze h hallottunk, a jutalék az jutalék, ennyi

2015. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Többek között azért, mert őt nem az óvszergyártók, hanem a gyógyszergyárak utaztatják egzotikus helyekre orvoskonferenciák ürügyén a saját profitjukból.


Van orvos barátnőm, tőle tudom, hogy nagyon sok nőgyógyász, illetve más szakorvos kollégája sem a saját feleségének, sem a lányának nem engedi, hogy hormonális fogamzásgátlót szedjen.

2015. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ismerősök által is azt hallom, ha bármi probléma van azonnal a fogamzásgátlóval próbálják az orvosok megoldani.

Elhiszem, hogy a pénz nekik is pénz de minden áron? Olyan áron is, hogy egy rendesen működő szervezetet elb.sszák vele??

2015. márc. 14. 13:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen. Mi az orvosok szemében, csúnya szóval élve, pénzes zsákok vagyunk, egy tárgyak. Őket nem érdekli, hogy neked, pl a gyógyszer miket okoz, vagy a későbbiekben talán milyen hatással lesz rád.

De azért biztosan vannak kivételek, akik sokkal humánusabbak az emberekhez.


Ő felírja neked a receptet, de a te döntésed, hogy kiváltod-e és beszeded vagy sem.

2015. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!