Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló mellett barna folyás normális?

Figyelt kérdés

Másfél hete kezdtem el szedni a fogamzásgátlót a menstruáció első napján.

Miután elmúlt, azóta is enyhe barnás folyásom van. Ez lehet a fogamzásgátlótól?

Normális vagy vissza menjek a nőgyógyászhoz?



2015. máj. 21. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, főleg hogy még ilyen kevés idő telt el azóta, hogy elkezdted szedni. Igazából be kell állnia a szervezetednek rá, az első hónapban főleg előfordulhat ilyen. Ha a következő levélnél sem múlik el, akkor menj szerintem vissza a dokihoz
2015. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En tavaly decemberbe kezdtem el symicia fogamzasgatlot szedni. A menstruaciom elso napjan kezdtem el szedni, ahogy az orvos javasolta.abban az egy honapban 1 hetig normalisan menstrualtam ahogy kell, kovetkezo heten mar csak barnas folyasom volt 3. Heten pedig csak eppen hogy... 7 napos szunet kovetkezett.. akkor ismet megjott.. a 7 napos szunet utan a 2. Level kezdetekort el is mult, a 2,5. Het utan ismet barnas pecsetelesem volt, de amikor elkezdtem a 3. Levelet utana mar nem jelentkeztek ilyen problemak. Es azota sem... beall a hormonhaztartasod, meg nem problema. Elvileg az elso 3 levelnel jelentkezhetnek ilyen problemak, ha utana is fennall, akkor irany vissza a doki :)
2015. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!