Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napos szünetben nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napos szünetben nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez az első fogamzasgatlo amit szedek, most fejeztem be az első levelet, kedden mar nem vettem be tablettat. Viszont szerda óta eleg erős barna, neha kicsit Veres folyasom van, viszont nem rendes vet jön, pedig mar szombat van. Ez normális első hónapnál vagy valami gond van?

2015. máj. 23. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Normalis mivel mikor fogamzasgatlot szrd az ember akkor nem igazi a menstruacioja
2015. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez pont azt jelenti, hogy megjött

barna folyás=megvonásos vérzés

2015. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olyan meg tudom, hogy megvonasos vérzés, de azt hittem akkor is rendes ver fog jonni. Plusz mindenféle tunetem van ami menstruacional volt: hasgörcs, rengeteg pattanás
2015. máj. 23. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj :)
2015. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kösz a kérdést, éppen eszek
2015. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!