Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nincs igaza?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs igaza?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek fél éve, kihagytam 2 napot, és óvszer nélkül csináltuk akkor. Sokan mondták, hogy azon a 2 napon is teherbe lehet esni, de beszéltem egy nőgyógyásszal, aki azt mondta, hogy azon a 2 napon is védett, max csak vérzés lehetne, de teherbeesés nem. Akkor nem véreztem, de most(amikor kell) megjött. Most akkor nem vagyok terhes ugye? Az egyik barátnőm szerint ez a vérzés nem jelent semmit, és attól még lehetek terhes, de ugye nincs igaza?

2015. máj. 23. 21:09
 1/8 To7ka ***** válasza:
100%

Elég (nagyon nagyon) valószínű, hogy nem vagy terhes.

Plusz, azért egy nőgyógyász szava érjen már egy picit többet, mint a barátnődé...:D

2015. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Tényleg jó egy normális választ olvasni, mert mások elég flegmán meg bunkón tudnak válaszolni ilyen kérdésekre. :)
2015. máj. 23. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenre van lehetőség,de én sem tartom valószínűnek,főleg hogy már féléve szeded.


Egyébként aktus után 3 héttel tesztelj nyugodtan!Biztos,ami biztos alapon.

2015. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor tesztelni fogok! :)
2015. máj. 23. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni, bár nagyon kicsi eséllyel. De tudnék mutatni kivételt.
2015. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy még fogamzásgátló mellett is megvastagodik egy picit a méhnyálkahártya, de ez "jön ki". De ha nekem megjött, akkor nem tudott hova beágyazódni, nem?
2015. máj. 23. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha normalis merteku verzesed volt, szerintem nincs okod aggodni. Beagyazodni a mehnyalkahartyaba nem tud, legrosszabb esetben mehen kivuli tethesseg lehet. De erre irrealisan kicsi az esely. Hogy megnyugodj, tesztelj egyet.
2015. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján a terhesség esélye a nullával egyenlő. Abban pedig az első válaszadónak nagyon igaza van, hogy egy szakember (a nőgyógyászod) véleménye érjen már többet, mint egy barátnőé!
2015. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!