Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirena spirálnál erősödő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirena spirálnál erősödő menstruáció?

Figyelt kérdés

2 éve rakták fel a Mirena nevű spirált. Azt mondták, hogy a menstruáció vagy teljesen megszűnik, vagy csak minimális mennyiség lesz. Fél év után meg is történt, hogy szinte minimális volt, majd egy év után nem is vettem észre. Az elmúlt 4 hónapban viszont mintha erősödne. Olyan mint amikor a normál vérzés utolsó napjában lennék.

Ez nem is zavarna, ami aggaszt, hogy lehet hogy gyengül a hatása?



2015. máj. 24. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos lehetséges,mindenkire másként hat
2015. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 eve van fent, nekem is kb olyan erossegu a mezeszem, mintha a normal havim utolso napjaiban lennek, szerintem ez minimalisnak tekintheto, mert csak tisztasagi betet kell, betet nem.

Van akinek nincs menzesze, van akinek keves, szerintem teljesen normalis. Nem gyengul a hatasa, szerintem ilyen nincs. Raadasul ha a hormon ki is fogy belole 5 ev mulva, akkoris tovabb mukodik a fogamzasgatlo hatasa, csak akkor mechanikus spiralkent.


En ugy vettem eszre, hogy neha erosebb, neha kevesebb a menzeszem, szerintem ez a mehnyalkahartya aktualis vastagsagatol fugg, mennyire vastagodott vissza. Szoktal szuresre jarni evente, igaz? Nekem most neztek meg 3 hete, minden rendben volt vele.

2015. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem 4éve van, az első 2hónapban nagyon erős volt a vérzésem, több napig tartott mint a spirál előtt és nagyon nagy fájdalmaim voltak. Azóta is megjön, minden hónapban menzi előtt 1héttel görcsölök, első nap gyenge vérzés második nap erős, 4nap semmi és az 5.napon minimális. Nálam majdnemhogy semmit sem változott. A májusban a nővérke háromszor megkérdezte, hogy "magának van menzesze?!" :D harmadszor is igen. Nem értem mi olyan fura ezen.
2015. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!