Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló így felír nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló így felír nekem az orvos? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A vér vizsgálat kiderítette hogy, trombózisra hajlamos vagyok. A családban egyedül nagymamám testvérének volt trombózisa. Ebben az esetben valamilyen gyógyszert fel tud majd írni az orvos? Van olyan fogamzásgátló tabletta amit azok is szedhetnek akik trombózisra hajlamosak?


2015. máj. 31. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog!

És ne is erőlködj vele, az egészség fontosabb!

Használj óvszert, a megbízhatósága ugyanott van, ahol a fog. gátlónak, csak tudni kell használni!

2015. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ovszer a legjobb! Kombinald egyszerre megszakitassal. N
2015. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha meg akarod ölni magad…

Első az egészség. De majd ha visszaviszed az orvoshoz az eredményt ő is elmondja majd.

2015. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem, a tabletta amúgy is növeli a trombózis kockázatát, pláne egy trombózishajlamosnál. Ép eszű orvos így nem ír fel tabit, legalábbis nagyon remélem. Ha meg mégis, nincs az a pénz, hogy bevegyem. Ha meg a pasid erölteti, dobd ki minél előbb, mert akinek ennyit ér a barátnője egészsége, az meg sem érdemel!
2015. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, annyi felelőtlen, nemtörődöm orvos van, hogy jaj!


Nekem felírták annak idején úgy, hogy "elfelejtették" közölni, hogy a véreredményem bizony nem jó. Ez még az Internet széleskörű elérhetősége előtt volt, rákeresni nem tudtam az eredményre, meg nem is kételkedtem.

Később egy véletlen folytán derült ki, amikor egy lelkiismeretes orvoshoz kerültem, aki felhívta a figyelmemet, hogy "ugye tudom, hogy trombózishajlamom van és ezzel nagyon nem kéne szednem a gyógyszert?".

2015. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!