Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg tud nőni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tud nőni a fogamzásgátlótól a mell? Nekem ma feszült picit, olyan érzetem volt mint korábban, amikor nőtt. Valakinek volt/van hasonló tapasztalata esetleg?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tud, de ez nem egy garantált módszer. Van akinek igen van akinek nem.... lutri.
2015. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel rettenetesen elhiztam tole, a mellem is megnott. Refluxom volt tole meg allando hanyingerem. N
2015. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Nem hiúságból szedem a gyógyszert.

Csak nem tudtam,hova tegyem ezt a dolgot; gondoltam, megkérdezem itt.

2015. máj. 31. 16:23
 4/11 A kérdező kommentje:

Hűű, ez nagyon rosszul hangzik! :O

Most már jobb a helyzet?


Nekem betegség miatt írták fel. Nem a biztonságos szex,vagy a mellméretem növelése miatt.

2015. máj. 31. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt amelyiktől nőtt, de inkább úgy mondom, hogy állatira feszültek és kemények voltak. A mellbimbóm is kicsit nőtt.
2015. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Akkor csak kemények voltak és feszültek, de nem nőttek?

Sok értelme van...


Köszönöm a választ. :)

2015. máj. 31. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem bő egy méretet nőtt. Egy baj van vele, hogy miután abbahagytam, visszazsugorodott, és sajnos lóg is már :(
2015. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bár nekem is nőne tőle.. :D

de amúgy előfordulhat ilyen.

2015. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem tervezem sokáig szedni. 1, maximum 3 hónap.

Nagyon sok mellékhatása van, és nem szeretném tönkretenni a szervezetemet.

De kedves Utolsó! Átérzem az óhajt. Sokat betegeskedtem és fogytam, így eléggé lement a méretem. :/

Viszont az egyik osztálytársam nagyon-nagyon vékony lány, és hosszabb ideje fogamzásgátlót szed és akkora melle lett,hogy irreális volt alapvetően a testalkatához képest. Szóval talán használ. Bár én is hallottam olyanról,hogy a szedés után visszamegy...

2015. máj. 31. 18:10
 10/11 A kérdező kommentje:
*a szedés befejezése után
2015. máj. 31. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!