Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor ti legelőször gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ti legelőször gumit húztatok, akkor nektek is hamar ment el? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

Nekem a gumi látványától is elmegy néha, de van hogy fel tudom húzni, de akkor röviddel utána megy el. Mostanában kezdtem gumival játszadozni.

Még szűz vagyok, de vettem gumit szexboltban, hogy gyakoroljam amit kell.....

de elég hamar vége szokott lenni a mókának


nálatok hogyan volt vagy van ez?



2015. jún. 1. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdekes az eset amit írsz.

Velem pont az ellentéte történt, inkább picit lankadtam, zavarba jöttem, szorított az elején. De gyorsan megszoktam, és azóta jó. :)

2015. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi ment el hamar? Tanuld meg használni a szexualitással kapcsolatos kifejezéseket....
2015. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az elment hamar = rövid időn belül ejakulált


am szokták azt mondani, hogy pl: bennem ment el stb...

2015. jún. 1. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a pénisz megy el, hanem a személy... Az általad írt példánál is nem az van, hogy "a barátom farka bennem ment el", hanem a "barátom bennem ment el". Tehát helyesen nem elmegy hamar, hanem te elmész hamar.
2015. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, már látom mi a hiba, a kérdésben félreírtam, am ismerem ezt a kifejezést, azért is írtam, h bennem ment el...


bár szemantikailag ha vki elmegy vkiben, akkor az nem a személy maga, hanem a farka, hiszen egy egész nagy személy nem fér be egy nemiszervbe...

és az elmegy = elsül (rokon értelmű szavak) és a farok sül el, mint egy pisztoly kilövi amit kell...

de ebbe most ne menjünk bele

2015. jún. 1. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha már ennyire belementünk, akkor kijavítalak. Az elmegy és az elsül nem szinonimák, csak hasonló jelentésűek. Az elmegy inkább az elélvez szinonimája. Viszont nem a nemi szerv élvez el, hanem a személy maga. Ennyit erről.


Mindenesetre hogy a kérdésedre is válaszoljak: én a helyedben nem verném ki gumiban, mivel a kezed szorítása sokkal erősebb, mint amire a vagina fala képes. Így az óvszer használatához kondicionálod ezt a nagyon intenzív érzést is, amit nem lehet reprodukálni női nemi szervként, ergo nem kell amiatt aggódnod majd, hogy túl hamar mész el szex közben, mert konkrétan el sem fogsz menni.

2015. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme annak amit írsz!
2015. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem csak hogy késlelteti a gumi hanem még a punci is...


szóval dupla lassítás kombó. Feltéve ha nem fogsz magától alátványtól elélvezni.


De ha megszokod akkor majd fél-1 perc alatt simán kivered a kezeddel míg punciban kell majd 2-3 perc legalább... óvszerrel meg talán 4-5 is.

2015. jún. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-5 perc a nőnek arra se elég, hogy elkezdje élvezni...
2015. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!