Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nem féltetek legelőszö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem féltetek legelőször a gumi óvszer használatától, nem paráztatok hogy ne hogy teherbe essetek?

Figyelt kérdés

Megosztanátok az első óvszeres "élményeteket", tapasztalataitokat! Sokat segítenétek!

Köszönöm! :)


2014. febr. 12. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gumival szar...nem szeretem, rossz érzés
2014. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú tudja,hogy kell használni nincs gond! Elvesz az érzésből,de nem vészes. Inkább mint bármit elkapjon az ember vagy terhes legyen!
2014. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen óvszerrel szexelni,még sosem próbáltam ki.Azt mondják nem olyan jó.
2014. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár hétig volt bennem para, de elmúlt :)

Nem vagyok rá büszke, de mi évekig (é évig) megszakításos módszert alkalmaztunk (egy átmeneti óvszeres időszak után, akkor kudarc volt vele az élet, páromnak lekonyult tőle, és nekem sem volt jó).

Aztán fura módon pont az esküvőnk óta visszatértünk az óvszerhez, és áldjuk a szerencséket, hogy nem lett baj...Azóta belejöttünk az óvszer használatába, és egyikünknek sem kellemetlen picit sem. Hiába jobb nélküle, ha valaki nem akar tablettát szedni, akkor marad ez.

2014. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ez így hülyén jött le kicsit: szóval a legelső időszakban volt bennem para, amikor elkezdtünk szexuális életet élni, és óvszert használtunk. Nem tudnék értelmes választ adni, hogy akkor utána 4 évig miért nem féltem folyton...Mindenesetre így utólag visszagondolva jó nagy barmok voltunk, az biztos.
2014. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is vettem, elolvastam a tájékoztatót jó alaposan, így én is tudtam, hogy kell használni, nem bíztam csak a partnerre.

Ez a "tudás" később is jól jött, amikor kevésbé tapasztalt férfivel voltam.


Ma már nem csak a tájékoztató adott, vannak oktató videók is, illetve ilyen jó kis cikkek is, ahol összegyűjtik a hibákat:

[link] - olvasd el és akkor téged se ér meglepetés!

2014. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :)
2014. febr. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!