Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akar megjönni? Fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megjönni? Fog. Gátlót szedek, most van a tabletta mentes 4. nap

Figyelt kérdés

Sajnos elfelejtettem bevenni múlt héten vasárnap, így 1 szem kimaradt, rá 2 napra megjött, de nem rendesen. Előtte is és utána is rendesen vettem be. Most amikor meg kellene jönnie miért nem jön meg? Ennyire bekavart az az 1 szem?

2 hónapja szedek először fog.gátlót.


2015. jún. 1. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Még az sem kizárt, hogy terhes vagy!

Te nem olvastad el a betegtájékoztatót, hogy mivel jár, ha kihagysz egy szemet, nem pótolod és nem alkalmazol mellette kiegészítő védekezést?

Amúgy igen, egy szem is okozhat gondot, mivel a mai fog. gátlók annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy egyetlen nap alatt képesek kiürülni a szervezetből, az megint más, hogy ezután kinek mikor és hogyan indul be a szervezetének természetes működése.

Amúgy igen, ha kihagysz, az olyan, mintha szünetet tartanál és lesz megvonásos vérzésed. És ha kihagytad és nem védekeztél más módon, akkor 1. lehetsz terhes, 2. felborulhat a szervezeted és az meg csinálhat ilyet, hogy nem jön meg a vérzés vagy késve jön meg.

2015. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem éltem nemi életet, szóval terhesség kizárva, még mielőtt nekem esnél... :)
2015. jún. 2. 21:46
 3/5 anonim válasza:
Ha még csak 2 hónapja szeded akkor nem kell aggódni, kell idő a szervezetnek míg megszokja a gyógyszert. Kb. 3. hónap után szokott beállni rendesen. És tényleg figyelj, hogy ne hagyj ki egyet sem az alacsony hormontartalom miatt :)
2015. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És amúgy nem tudom kedves első válaszoló, hogy miért kell rögtön riogatással kezdeni a mondandónkat! Gondolom elolvasta a tájékoztatót és nem azért jött erre az oldalra segítséget kérni, hogy rögtön letámadjuk...
2015. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes választ! :)
2015. jún. 10. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!