Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menyi az esely ra hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi az esely ra hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Baratommal voltam es elszakdt a gumi de nm elvezett belem csak az elovaladek jott belem. Attol lehetek terhes ( menstruacio utolso napjan).

2015. jún. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írom,hogy nincs sok esély de pár hónap múlva kiderül hogy mégis terhes vagy,akkor engem hibáztatsz? az esély mindig meg van... Én nem kockázatatnék
2015. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2015. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előváladék is tartalmazhat élő spermákat. Ha elszakadt a gumi, jobban tennéd, ha mennél az ügyeletre és iratnál fel 72 órásit, vagy ha nem is most, de holnap tutira vegyél egyet.

A biztonság kedvéért! Aztán 10-12 nap múlva tesztelj! :)

2015. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem hiszem. Nagyon kicsi az esélye.
2015. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon kicsi az eseje!! En is jartam mar igy! Akkor bebeszeltem magamnak h terehes vagyok es kimaradt egy honap az idegeskedes miatt! Azota megjott es minden okes...Pont ez volt az en helyzetem is! Tesztelj, ha sokat kesik menj orvoshoz! Fo a nyugalom, mindent meg lehet oldani! Szurkolok h semmi baj ne legyen! :)
2015. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!