Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől még lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sweden kérdése:

Ettől még lehetek terhes? Szedjem tovább a tablettát vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A helyzet az ,hogy már elég régóta fogamzásgátlót szedek ( lindynette 20 ) , de már igazából beszélünk párommal arról , hogy gyereket szeretnék mostanában csak most még külföldön dolgozunk és így még nem fogtunk bele a projektba . Viszont két napot kihagytam a fogamzásgátlóból , már akkor vettem észre amikor a harmadikat kellett volna beszednem közben kétszer is belém ment a párom , a tabletta szedésével a második héten tartok . Gondoltam akkor ha teherbe estem így kellett történnie , de közben tegnap este megjött nekem , még durvábban mint egyébként szokott a kérdésem az lenne, hogy ettől még lehetek -e terhes , illetve , hogy ha nem vagyok terhes akkor én szedném tovább a fogamzásgátlót , hogy a terv szerint haladjunk és majd otthon szüljek gyereket , akkor szedjem most tovább a szokott módon vagy hagyjam abba egy hétre és úgy folytassam ? Előre is köszönöm a válaszokat , sajnos most itt kint nőgyógyászhoz nem szívesen mennék el ezért jó sok pénzért .

2015. máj. 29. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy az,mivel régóta szeded a tablettát,így a 2 nap kihagyás nem nagy ügy.
2015. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes már 1 nap kihagyás után is, és akkor is, ha már 30 éve szeded.

Talán végre el kellene olvasni a tájékoztatót?

Vagy, ha nem tudsz olvasni, hívd fel az orvost.

2015. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő ! Igen , tudok olvasni , de ha Te is tudsz olvasni akkor kérlek szépen olvasd vissza amit én írtam . Külföldön vagyunk így tehát nem nagyon tudom felhívni az orvost ( olyan díjcsomagba vagyok ami nem tud csak belföldön hívni , itt Svédországban ) . Tisztában vagyok Vele , hogy ha egy szemet nem veszek be akkor is lehetek terhes , de arról nem ír a papír , hogy mi van akkor ha közben megjön. Majd veszek terhességi tesztet, de mivel ez egy ilyen" tegyük fel nyugodtan a kérdéseinket" oldal , gondoltam megkérdezlek Titeket is.
2015. máj. 29. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megjön, akkor jó eséllyel nem vagy terhes, de nem biztos!

Ezért aztán 1 hét múlva tesztelhetsz.

Lehetőség szerint mielőbb beszélj orvossal, ugyanis a babának nem jó, ha közben szeded a fogamzásgátlót.

Az első hónapban még nem annyira számít, de majd később igen.

2015. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!