Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek féljek? Tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féljek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2. Levél fogamzásgátlót szedtem be. Vasárnap az utolsó szemet. Az 1. levélnél használtunk kiegészítő védekezést a 2. levélnél már nem. Múlthónapban talán kedden de inkább szerdán jött meg a menstruációm.(nem tudtam eldönteni mert egész hónapban pecsételtem+megvonásos vérzés gyengébb lett). Ma kellett volna megjönnie és nem jött meg... :( Szerintetek féljek? Minden nap percre pontosan akkor vettem be, amikor kellett. Nem hánytam, nem volt hasmenésem...nem szedtem antibiotikumot. Csak fájdalomcsillapítót, de azt megkérdeztem az orvostól konkrétan, hogy lehet e szedni. (fejfájós vagyok időnként).

Nagyon félek... mert más azt mondja amikor elsőnek megjött neki(az adott napon) következőleg óraműpontossággal akkor jött meg neki.



2015. jún. 2. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Symcia-t szedek.
2015. jún. 2. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj ha pontosan szedted a gyogyszert es volt mas vedekezes is. Megnyugodhatsz, minden no szervezete mashogy mukodik. De ha nagyon aggodsz ha ho vegeig nem jon meg menj orvoshoz :)

18/L

2015. jún. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mitől kellene félni?


A pecsételés normális,3hónap alatt majd beáll.

2015. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pecsételés 1. levél alatt volt.

Most nem jön meg a 2. levélnél....pedig már görcsöl a hasam meg a mellem is feszül... :(

2015. jún. 3. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
7szünetmentes nap meg fog jönni
2015. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!