Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami ötletetek, hogy ne...

Van valami ötletetek, hogy ne féljek? Egy babát elvesztettem 7 hetesen, most terhes vagyok de szabályosan rettegek, nehogy még egy missed ab-om legyen. Tudom pozitívan kell gondolkodni, próbálok is de . Tapasztalatok? Mit tettetek, hogy ne féljetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én 9 hetesen vesztettem el az első babámat.:(

A kisfiammal is véreztem, azt hittem őt is elveszítem. Nem mertem tervezni nagyon előre, mindig csak egy héttel előre, az adott hetet túlélni, csak arra koncentráltam, nem arra, hogy mi van/lesz ha... Nekem ez segített.

Most várjuk a kistesót. :)

2014. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 acelsziv ***** válasza:
ha olyan korán elmegy akkor általában valami hibás volt nála. Szóval fölösleges félned. Szedj vitaminokat és kerüld a stresszt.
2014. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad a 12. hétig egyáltalán. A természet szelektál, ezt így kell felfogni, bármennyire is fáj. Gondolom az anyai okokat kizártátok, pajzsmirigyed rendben, anatómiailag oké vagy stb.

ERőszakkal nem lehet pozitívan gondolkodni, ezt kár próbálni. A szorongás sem fog akarattal csökkenni. Valamennyi szorongás normális, hiszen egy ilyen nagy változás ezt magával hozza.

Benne van a pakliban a vetélés mindig, de ha egészségesek vagytok, akkor ennek az ismétlődése minimális. Az ember tegyen meg minden tőle telhetőt és bízzon a természetben.

2014. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy segít, ha lefoglalod magad hasznosan, pl munkával tanulással, hobbival. A negatív gondolatok jobban jönnek, ha van idő velük foglalkozni. Ne legyen rá idő:) Nekem ez szokott segíteni. Az első terhességemet végig paráztam, most a másodiknál még a gondolatára is alig van időm, mert a 2 évesem nem engedi:) Állandó programot biztosít.
2014. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Lehet én azon emberek közé tartozom, akik ezt a fajta aggodalmat kizárják az életükből.

Ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, tudtam egészséges gyerkjem lesz. Egyszer nem gondoltam arra, hogy elvetélek, vagy beteg lesz.


Aki azt írja, hogy ne éld bele magadat, egy igazán rosszul megfogalmazott válasz volt/vagy egyszerűen rossz májú komment.


Örülj neki, hogy terhes vagy, én így fogalmaznám, élvezd, kegyél boldog.

Nem vagyok a strucc politika teljes híve, de vannak dolgok, amive igen. Ez a két dolog. A terhességem volt, most hogy megszületett, a gyerekem. Saját elveket vallok.


Ne félj, csak örülj. Ezeket a buta kommenteket, zárd ki az életedből. Annyi butaságot lehet itt is olvasni, a rossz tanácsoktól kezdve a bunkózásig. (Tisztelet a kivételnek)


Tömören: ne félj, EGÉSZSÉGES babád lesz:-) követelem, hogy 18. héten értesíts!:-)

2014. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Figyelj utolsó, engem nagyon megkérlek ne rosszindulatúzz le. Milyen alapon képzeled ezt egyébként?! Eszem megáll komolyan!

Ez egy szabad fórum, tudod van olyan, hogy emberek nem értenek egyet a másikkal. Én leírtam a véleményemet és a tapasztalatomat, azt hogy nekem hogy volt könnyebb, sem jogod, sem etikai alapod nincs ahhoz, hogy ezt megkérdőjelezd! Egyébként mások minősítése moderálást indokol a fórum szabályzata szerint.

2014. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó:köszönöm a szép kommentet, mindenképpen értesítelek majd a 18.héten:) bízom benne , hogy EGÉSZSÉGES LESZ!:)
2014. márc. 24. 10:18
 8/17 A kérdező kommentje:
lányok ne kapjatok össze.mindenkinek más a véleménye.nyilván nem élem magam bele, majd ha látom, hogy letelt a kritikus időszak és látom, hogy dobog a szíve és a többi.mindenkinek köszönöm aki bátorít igyekszem boldogan viselni a terhességet és csak a jóra szépre gondolni
2014. márc. 24. 10:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szép babavárást kívánok neked és jó egészséget mindkettőtöknek!
2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

5-ös!

Egy baba nem attól megy el, hogy nem gondolkodunk elég pozitívan. Én úgy adtam tanácsot, hogy átéltem azt amit a kérdező, te pedig nem. Nagyon kár itt lebunkózni másokat!

Egy missed ab-ot nem lehet pozitív gondolatokkal megelőzni, nekem legalábbis nem sikerült. Nyilván nem kell a legrosszabb verzióra gondolni, de egy vetélés után, pláne ha az első baba, főleg ha sokat várnak rá... Tedd szépen össze a két kezed, és adj hálát az égnek, hogy te nem tudod miről beszélek.

Kérdező, neked meg boldog babavárást! Annak örülj ami van! Nem kell szétkürtölni, hogy babát vársz, de letagadni sem szabad, ha valaki rákérdez. Örüljetek neki a pároddal, aztán ahogy nő és elkezd mocorogni, akkor hihetőbbé válik az egész.:)

1-es

2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!