Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt vagy alig észrevehető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makosgubacs kérdése:

Kimaradt vagy alig észrevehető menstruáció az első levél után stb?

Figyelt kérdés

Beszedtem az első levelet, előtte semmilyen fogmazásgátlót nem szedtem és amikor megjött nem volt rendes vérzés csak barnás folydék. Úgy tudom, hogy ez előfordul, igaz?


A kérdés lényege azonban az, hogy a következő hónapban megyek nyaralni és ki szeretném hagyni ugye ezáltal megint nem lehet rendes, mert beszedem a másodikat majd kezdem a harmadikat.

Ebből lehet baj? Mármint, hogy nem volt rendes és utána rögtön még ki is hagytam szándékosan egy hónapot.


Köszönöm a válaszokat


2015. jún. 10. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A barnás folyadék is már azt jelenti,hatott a tabletta. Nem kell aggódnod.


Ha nem tartod a szünetet a nyaralás miatt,akkor előfordulhat pecsételő vérzés.Szóval nyugodtan csinálhatod ezt, de figyelj oda, hogy többször már ne legyen szünetnélküli szedés idén!

2015. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen.
2015. jún. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!