Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez normális? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Az első levél fogamzásgátlónál járok,5 szem van vissza. Kb.2 hete hányingerem van és szédülök is.

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan, inkább az esti órákban. Ma mindkét kezem zsibbadni kezdett, a bal jobban. Normális első hónapban ez a rosszullét? Volt valamelyikőtöknél hasonló panasz?

2015. jún. 10. 20:48
 1/5 anonim válasza:
nekem volt ezért nem szedek fogamzásgátlót. A kezem nem zsibbadt, de hányingerem az volt naponta azt hiszem 2 hónapnál tovább nem bírtam és felhagytam a fogamzásgátlókal... Vannak tapaszok azt próbáltad?
2015. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hubabuba07 válasza:
Azonnal vissza az orvoshoz ! Biztos vagyok benne hogy az orvos is elmondta meg el is olvastad a veszelyeit a fog.gatlonak. Akar verrog is kialakulhat barhol a testben szoval menj vissza es szolj az orvosnak
2015. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet baba van!
2015. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zsibbadás miatt pedig azonnal hagyd abba a gyógyszert!
2015. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mára elmúlt a zsibbadás.
2015. jún. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!