Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? A második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? A második menet közben vettük észre, hogy elszakadt az óvszer. A barátom nem élvezett még el, azt mondta nem lehet ebből baj.

Figyelt kérdés

attól félek mégis lehet, mert a számolás szerint pont a mai napon van az ovulációm, tehát most van arra a legnagyobb esély hogy teherbe essek, és az első menetben a barátom elment (szóval biztosan volt spermium az előváladékában).


mi legyen? :S

(72 órást adnak vény nélkül?)


2008. szept. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem adnak recept nélkül ilyen bogyót. Menj el az ügyeletre,vagy legalább hívd fel őket.
2008. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Az előváladék tartalmazhat spermiumot, amit már jó sokszor leírtak itt a fórumon, tehát akár terhes is lehetsz. De mivel gondolom cseréltetek óvszert a két menet között és gondolom valamilyen szinten tisztálkodott is a barátod a kövi menet előtt (legalábbis nálam ez lenne a normális) akkor talán kisebb az esély. A kérdésedre válaszolva, lehetsz terhes, szerintem, de erre pici az esély.
2008. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindkettőtöknek köszi :)
2008. szept. 1. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 72 óráshoz el kell menni egy ügyeletre (fogamzásgátlás gyorssegély, vagy vmi ilyesmi néven is ismerik), azt hiszem a 2.sz Klinikán a Baross utca, Szentkirály uitca sarkán van, telefonon kellene megérdekléődni. Én egyszer jártam így és kaptunk gyógyszert. elég erős van mellékhatása, de legalább biztosan nem lett gyerek.....
2008. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!