Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be 72 órás fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be 72 órás fogamzásgátlót? Mi bajom lehet, ha nem vagyok terhes és beveszem? Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sexeltünk a barátommal,és azt vettük észre,hogy az óvszer eltünk,sehol se találtuk,hát bennem volt..Ki is vettük,de a fiú nem élvezett el,de az előváledéktól még lehetek terhes..mennyek el és vegyek be holnap 72 órás tablettát,vagy a tehességi teszt már kimutatja,hogy terhes vagyok-e?

2015. jún. 19. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyogyszer. Kicsi a terhesseg eselye de ha ennyire parazol akkor vedd be. A tesz olyan 12-14 nap utan mutat pontos eredmenyt.

18/L

2015. jún. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Terhes most nem vagy,mert 10-15 nap,mire kialakul a terhesség, ha nem veszed be, akkor viszont elindulhat a beágyazódás folyamata,ami terhességhez vezet.


Kicsi az esélye,de neked kell tudnod, hogy van-e erre most 6500 forintotok,mert az orvos által felírt eseményutáni tabletta ennyibe kerül.

2015. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vedd be. Igaz drága lesz, meg jól fel fogja borítani a hormonháztartásodat, de inkább ez, minthogy terhes legyél.

Ha a gyógyszer bevétele után egy hétre megjön, akkor hatott és nem vagy terhes.

Olvasd el a betegtájékoztatót!

2015. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azert 6500ft nem a vilag vege a pelenka dragabb. En pl vettem egy esemeny utanit es mindig nalam van, mi vedekezunk rendesen a baratommal es meg nem volt problema soha, de ha egyszer lenne nem kellene orvoshoz rohannom mert van nalam gyogyszer.

18/L elso voltam

2015. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél eseményutáni tablettát. A teszt az kb két hét után mutatja ki.
2015. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!