Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A részletek lenneb. Ma délelőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részletek lenneb. Ma délelőtt vettem be biztonság kedvéért 72 órás tabit. Lehetek még így is terhes?

Figyelt kérdés
Szombaton volt az első szexuális kapcsolatom, de nem tette be egészen így csak megrepedezhetett a szűzhártyám, mivel utána csak pár csepp vérzés volt. Majd vasárnap erősebb vérzés kíséretében vesztettem el. Nem védekeztünk de egyik alkalommal sem ment el bennem, max egy kis előváladék juthatott a hüvelyembe.

2015. máj. 4. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

természetesen lehetsz! a védekezés még így sem 100%-os.

Különben ne erőltesd sokat ezt a 72órás dolgot mert nem tesz jót.

2015. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak kérdésként, nem lett volna olcsóbb egy kotont venni?
2015. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem a 72 órás után nem lehetsz az. De máskor próbálj meg védekezni, mert ez a megszakítás minden, csak nem fogamzásgátlás. Maximum azoknak, akiknek nem gond, hogy gyerekük születik. Na meg a 72 órás tabletta rendben van, hogy használtad....DE nagyon káros, és nem kéne csak úgy lenyelni minden alkalommal belőle, ha félsz, hogy terhes vagy.


Sokan agyondicsérik a megszakítást, de nekem egy szex se érne meg minden hónapban parázást, pedig nincs bajom a szexszel, sőt... Pont ezért szedek fogamzásgátlót. Na meg ki tudja, hogy akik megszakítással védekeznek, mennyire termékenyek... Én mindenesetre hanyagolnám a helyedben, főleg hogy most kezdted a szexuális életedet..


Legfontosabb mind közül: !!! Most hogy aktív szexuális életet élsz, azonnal keress magadnak nőgyógyászt, és járj el a rendszeres rákszűrésre, beszélj vele a megfelelő fogamzásgátló módszerről és vigyázz magadra!

Élvezetekkel teli szexet, és normális fogamzásgátló módszert kívánok neked!

2015. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek után védekezzetek rendesen.

Nekem teljesen más miatt kétszer kellett fél éven belül eseményutánit bevenni. Ne tudd meg mennyit szenvedtem a kettőtől hónapokig! (Úgyhogy a köv. egy évben, fél évben ne használj még egy ilyet.)

2015. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És nem, nem áll szándékomban 72 órást bevenni ha lehet, akkor soha többet, csak mivel ez volt az első szexuális kapcsolatom nagyon beparáztam. Inkább maradnék a jövőben a rendszeres védekezés és elővigyázatosság mellett.
2015. máj. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!