Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszervásárlás közben kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszervásárlás közben kell nézni, hogy mekkorát kell vegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

valakinek igen valakinek nem. Én 52-est használok pedig átlagon felüli vastagságom van, engem nem zavar...


Óvszert akár a fejedre is rátudod húzni szóval... Ha zavar a feszesség akkor lehet vastagabb kell ha nem akkor tökmindegy.

2015. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szexshopok kivételével mindenhol átlagméretet árusítanak, amik között mindössze pár milli a különbség.


Az, hogy ezek közül mégis melyik válik be neked, leginkább anyagtól, formától, az óvszer "gyári" síkosítójától függ, ez pedig próba cseresznye...


Tehát ha átlagméret vagy, akkor nem kell nézned.

2015. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miéért? én nem tudok róla, hogy lennének mértek?

akkorát veszek amit adnak, és eddig is ráfért a kukimra

2015. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én soha nem néztem, és eddig az összes jó lett a barátoméra.
2015. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is atlagméretet hasznaltunk de jobban szétnéztünk es van par mm külömbség. A nagyobb jobb volt mar nem szoritotta.
2015. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!