Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mien óvszert vagyek? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien óvszert vagyek? És mekkorát? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok igazából nem értek az óvszerekhez... Nem tudom miet vegyek és nem tudom mekkorát...Segitenétek?
2010. nov. 6. 09:46
 1/10 A kérdező kommentje:
A péniszem mérete 17 cm... miet vegyek??? :/
2010. nov. 6. 10:03
 2/10 A kérdező kommentje:
és mekkorát??? Szerintetek meik a legjobb óvszer??? Nyugodtan ajánljatok...
2010. nov. 6. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
a legjobb a durex extra safe...100% hogy nem lesz gyereked ééés tök jó...csak ajánlani tudom! ;)
2010. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és mekkora méret kell??? ebben légyszi segitsetek... Éss tényleg nem akarok gyereket viszont kényelmes szexet szeretnék... Miket javasoltaok? Igen az extra safe röl hallotam...kiprobálom... ;)
2010. nov. 6. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Az extra safe-el biztos nem lesz gyereked de élvezeted se :P Inkább az extra véknyat vedd. Méret nincs óvszerben!!!
2010. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a legtöbb óvszernek általában egy mérete van. ezeken kivül vannak az extra nagyok(négereknek) meg vannak extra kicsik(ázsiaiaknak), de a normál európai emberek általába rendeset használnak.

az óvszereken belül is vannak különféle kategoriák: bordázott, extra vastag, extra vékony, extra sikositos...stb...

Ha elsőnek szexelsz akkor szerintem durex extra safet használj, mert ugy nem izgulsz annyira h lessz e gyerek meg ilyesmi, mivel elég vastag...


F/18

2010. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már neki az extra safe-t abban nem érez semmit olyan mintha egy műanyag csövet dugna!!!
2010. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Irnátok olyat amitöl nem lessz gyerekem de mégis kényelmes???... Várom a válaszokat... Valami különlegeset szeretnék..amitöl jobb lesz... ;)
2010. nov. 6. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Durex Real Feel... mi most próbáltuk ki és elég jó. Amúgy a durexesek 56 mm átmérőjűek, a Lifestlyes 54mm (bár ebből nem biztos hogy mindegyik fajta de nekem így rémlik). Egyébként ahogy fentebb irták nincs különösebb méretezés.

Saját tapasztalatból még annyit, hogy a Lifestyles nálunk nemhogy elszakadt, de egy egész darab kiszakadt belőle... Azóta csak Durex (3+1 db-os "Love" kiszerelés, meg a real feel).

2010. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na figy leírom amit ismerek (csak a Durexeket ismerem mert az a legjobb)

Extra safe: ez vastag, több védelmet ad, de szar élményt, semmit sem érzel benne

Ultra thin: vékony, elvileg könnyebben szakad, mert vékony, de kicsi az esélye, nekem még 1x sem szakadt ki!!! És érzel benne sokmindent!

Elite: vékony + extra síkosító.

Classic: tök hagyományos, semmi extra.

Performa: ezzel később fogsz elmenni ez akkor kell ha gyorsan elmész. Én néha szoktam használni :$

Comfort XL: ez nagy f@szra kell :D 20 cm fölött. Nemtom milyen mert nekem normál méretem van :D

Pleasuremax, Arouser, Sensation: ezek ilyen bordázottak vagy pöttyözöttek szal jobb érzés, főleg a csajnak.

Pleasuremax Warming: ez is bordázott meg ez melegít is fura érzés de nem rossz :D

Love, Fantasy: ezeknek az alakja más, a Love asszem szűkebb egy kicsit. Nem nagy szám egyik se sztem.

Select: ez ízesített, ez akkor kell ha dugás után akarsz szopatni vagy ilyesmi h ne legyen szar íze a síkosítónak ami a farkadon maradt.

Jeans: na erre még nem jöttem rá mi a különbség, sztem tök ugyanolyan mint a Classic :D


Am nekem az Elite jött be a legjobban én azt nagyon szeretem. Meg néha Performát is használok amikor pl. már rég nem találkoztunk és naon be vok indulva és tom h hamar elmennék... de első alkalommal ez nem kell! Sztem Elite-t vegyél vagy Ultra Thint!

17/F

2010. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!