Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok mondani olyan fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan fogamzásgátló tablettát ami nem vette el a kedveteket a házasélettől és nem vagytok tőle idegvetegek, stresszesek?

Figyelt kérdés

Corenellt szedek, de elveszi a kedvem mindentől. Szeretnék tapasztalatokat kinek mi vált be.

Köszi



#Corenell
2015. júl. 6. 21:50
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Én Yadine nevű bogyót szedem. Nekem teljesen bevált (ezt írta fel elsőre a doki), ugyanúgy van kedvem a szexhez, sőt néha úgy érzem, hogy túlságosan is rá vagyok kattanva a témára. :D

Stressz és az idegbeteg érzés sem jelentkezett nálam.

Egy próbát megér. :)

2015. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én lyndinette-t szedtem nemrég, 2 évig, és elvette a kedvem a szextől. De nagyon. A hangulatomra nem volt hatással, tehát nem voltam idegbeteg, csak nem kívántam a szexet. Már nem szedek semmit.
2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meliane

alapból ideges természet vagyok, nem érzem a változást mióta szedem.

szexben sem

2015. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem :( velgyn-t szedtem de csak két hónapig. Utána két hónapig egy másikat, az se jött be. Se szexhez se ételhez nem volt semmi étvágy.
2015. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen bajom nem volt, de az egyiktől folyamatos köztes vérzésem volt, a másiktól feszült a mellem. Én sem szedek semmit.
2015. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ditta323 válasza:
Lindynette20-at szedtem 7 évig (semmi gondom nem volt), majd jött a lányunk (tervezett :) ) és most a 3. fajtánál tartok ami úgy néz ki, hogy beválik (jah és jelenleg szoptatok).
2015. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

exem Gestomixet szedett

jol elhizott és libidója 0 ra esett meg idegbajos lett meg depis is ráadásul anyósom még duplázta ezt a cukkolásaival meg az ellenem való uszitással

ugyhogy én lettem a hibás

frankó

2015. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tabletta, de Nuvaringgel nekem nincs semmi ilyen problémám.
2015. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Yasminelle-t szedek, nekem teljesen bevált, semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam. :)
2015. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!