Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Debrecenben mennyibe kerül az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben mennyibe kerül az esemény utáni tabletta? Gyógyszertárból lehet kapni? Úgy tudom egy ideje lehet recept belül kapni

Figyelt kérdés
Peteérés utolsó előtti napon szexeltünk, kivettem és elmentem a hasamon, utána visszaraktam kb. 15-20 mp-re, lehet terhes? Peteérés ciklusban is hat a tabletta?
2015. júl. 9. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 6000Ft volt, pont peteérésem környékén. Hatott:)

Bár kicsi volt rá az esély, d e a biztonság kedvéért elmentem dokihoz.

2015. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Receptre adtak? Kell valami papír? Hol?
2015. júl. 9. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

igen,nőgyógyász írta fel,mivel hétvége volt, ezért a Kenézy kórházba mentem.

Akihez jártam/járok nőgyógyász nem rendelt a hétvégén, és ez sürgős volt,minél hamarabb felíratni a gyógyszert.

2015. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HA jól értem elélveztél,vagyis a péniszeden maradhatott sperma, így van rá esély.

De ha letörölted, akkor nyilván kisebb az esély rá.

2015. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!