Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet baba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet baba a dologban? Kicsit aggódom

Figyelt kérdés
A párommal(szombaton lesz 3 hete) az aktus után történt egy is baleset és kiszakadt az óvszer. Mivel vasárnap nem volt ügyelet ezért csak hétfőn tudtam elmenni esemény utániért szóval 48 órán belül vettem be(Escapelle). nem is volt gáz annyi hogy a vártnál 2 nappal hamarabb jött meg a menstruációm de most csak kb. 3 napos volt a 4. már csak barnás foltok.Csináltam tesztet múlt héten kettőt is negatív lett de utána olvasta hogy lehetett azért mert még nem termel elég Hcg-t a szervezetem. Szerintetek lehet baba a dologban mert olvastam hogy van aki még terhesség alatt is menstruál 2-3 hónapig
2015. júl. 9. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
mivel megjött a menzid és nem csak 1-2 napig volt meg ráadásul a teszt is negativ lett tuti h nem vagy az :) az esemányutáni esetében egyáltalán csoda viszonylag időbe jött meg :) ne aggodj !
2015. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!