Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy baba van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy augusztusban egy medencés partyn vettem részt és ott fiúkkal együtt fürödtünk. És az egyik lány a társaságból a vízben közösült a barátjával amiről mi nem tudtunk de mi utána még fürödtünk a vízben. Elég undorító de megtörtént. A kérdésem az lenne, hogy nekem azóta kétszer is megjött a menstruációm szóval még véletlenül sem lehetek terhes a vízben maradt spermiumoktól ugye? Tudom lehet, hogy butaság de holnap után kéne megjönnie és nagyon ideges vagyok.
2010. szept. 28. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, butaság, de néha mindenkinek jogában áll bután viselkednie.

Nyugi nem vagy terhes.

Ha idegeskedsz akkor meg csak késni fog a ciklusod :P

2010. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

TÉNYLEG butaság...:D

hogy lennél már?

2010. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hacsak nem Bear Grylls spermái úszkáltak a vízben, akkor annyi az esélye amennyi az IQ-d
2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát nemtudom csak furcsa mert semmi jele annak, hogy meg akarna jönni vagy ilyesmi. ezért aggódom nagyon. de azt mondták nekem, hogy ha már kétszer is megjött akkor szinte teljesen kizárt.
2010. szept. 28. 15:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baba a dologban.

A víz nem megfelelő közeg a spermiumnak:

nem olyan fittek,h elúszkáljanak a hüvelyedbe...mivel

1. rövid időn belül elpusztulnak benne

2. a mozgását is akadályozza

3. nem megfelelő a hőmérséklete és a pH-ja

2010. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
istenem... a vízben eleve elhalnak a spermiumok... v ha élnének is, nem hiszem, h fel tudnának úszni a méhedig... hány éves vagy 12?
2010. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Moszuke ***** válasza:

a hangsúly nem a vízbe lévő ondón van hanem azon hogy azóta megjött neki már 2x is.


teccik érteni? terhes nő nem menstruál.

2010. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem. nagyon szépen köszönöm a válaszokat és nem 12 vagyok csak elképesztően hipochonder :) remélem hamarosan meg fog jönni és akkor végképp leakadok a témáról.
2010. szept. 28. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
... legalábbis egy hónapra, aztán október végén megint izgulni fogsz :)
2010. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csak nem : D
2010. szept. 28. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!