Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek 1 éve kb. A menstruációm december 29-re esik. Egy héttel szeretném tovább szedni a tablettát, hogy ne jöjjön meg január 3-ig, mert fürdőben leszek addig. Mire számíthatok, hogy ennyire húzom?

Figyelt kérdés
Várható, hogy másnap megjön? Valaki húzta már eddig? Logest tablettáról van szó.
2013. dec. 4. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hülyeség amit csinálsz. De nem értek annyira hozzá.
2013. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1héttel nem lehet továbbszedni,hanem szünet nélkül kell elkezdened a következő levelet és ha azt végigszedted,akkor tartod a 7 napos szünetet.


Remélem érthetően írtam.Csak így lehet eltolni a fog.gátló általi vérzést.

2013. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ! Pont erre gondoltam, nem hagyok szünetet, hanem szedem 6-7 napig, és utána szünetelek 1 hétig. :)
2013. dec. 4. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

És kidobsz két heti gyógyszert?

Mert az később már semmire nem használhatod. Max. pótlevélnek, ha kihánynád, kifosnád alkalomadtán a gyógyszeredet. De arra két heti tablettát tartalékolni?


Ugyanis kevesebbet nem szedhetsz be, mert annyi nem nyújt védelmet.

Tehát nem teheted meg azt, hogy egy héttel továbbszeded, majd megtartod a szüneted és utána beszeded a maradék kéthetit és megint szünet.


Ha nem akarsz "pazarolni", akkor úgy csinálod, mint a második javasolta!

Azaz NEM tartasz szünetet egyáltalán! Nem csak 1 héttel szeded tovább, hanem HÁROMMAL és majd csak akkor tartod meg a szüneted.

2013. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne késleltesd...nagyon rossz...én még jobban felpuffadtam minden bajom volt már , alig vártam hogy megjöjjön...( saját tapasztalat, lehet neked nem ez lenne a reakció. )
2013. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!