Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magömlés előtt fehér váladék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magömlés előtt fehér váladék?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy amikor már közel vagyok ahhoz, hogy elmenjek és hirtelen megállok(nem is muszáj megállnom hozzá) lényeg az, amikor közel vagyok, akkor fehér 2-3 csepp nagyon híg váladék jön ki a péniszemből, egy kicsivel áttettszőbb, mint az ondó. Ezek után rendesen el tudok menni, a normál ondó mennyiséggel, és minőséggel.

Nos a kérdésem az lenne, hogy mi ez a fehér híg váladék? Előváladékom szokott lenni, pl. szex előtt amikor izgatjuk egymást a barátnőmmél, persze ez még nem az az izgalmi állapot, mint magömlés előtt. Rendes átlátszó, kissé nyálkás anyag.

De amit fentebb írtam fogalmam sincs róla h előváladék-e vagy ondó... Ondó kétlem, hogy lehet, mivel nem megyek el, nincs meg az orgazmus érzése, se a ritmikus összehúzódások, mikor magömlésem lenne, de még is ott van az a fehér váladék, ami egyre jobban idegesít, és félek is tőle nehogy sperma legyen.. Ötletek?



2015. júl. 20. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előváladék is tartalmaz(hat) ivarsejteket.Ez köztudott dolog.
2015. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Világos, és tisztában is vagyok vele, de nem ez volt a kérdésem.
2015. júl. 20. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem világos,mivel azt írtad,hogy kétled,hogy ondó.Amiket itt leírtál az mind normális.Ezért azt mondom,hogy ne legyenek kétségeid.Ondó.
2015. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért lenne ondó, amikor még el sem mentem?
2015. júl. 20. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az előanyag és ez tartalmazhat hímivarsejtet.Azért remélem, kellőképpen védekeztek :D
2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor közel vagy az élvezéshez, akkor már kezd felszivárogni a sperma. Az előnedv előkészíti a terepet a húgycsövedben, hogy később nem pusztuljanak el az ivarsejtek. Közeli élvezés előtt már megindul egy pár csepp sperma, amit a makkod végén megjeleni. Újjaddal szedd le és szagold meg, és kóstold meg. Már érződik rajta a sprema jellegzetes illata és íze.

Ez normális jelenség.

2015. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre lettem volna kíváncsi. Köszi.
2015. júl. 31. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!