Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta mászik, feláll, lépeget...

Mióta mászik, feláll, lépeget a babám rendszeresen kifolyik a pelusunk még ejszaka is:- ( Eddig pamperst használtunk a liberó állítólag gumisabb. Szerintetek érdemes váltani vagy az is ki fog folyni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pampers márkánál csak a sleep&play-ből folyt ki. A sima pampersből (már aminek gumis a ragasztó füle) már nem. Viszont itt a közelünkben van penny, aminek nagyon jó a pelenkája és hozzáteszem olcsó is. Egy-két hónapig változás miatt nem volt kapható, így az akciós huggies-t vettem (eddig még nem használtam azt) és rádöbbentem hogy majdnem ugyanolyan mint a penny-s. Liberót én is használtam párszor (nekem nagyon drága, ajándékba kaptuk) és abból sem folyik ki. Szóval mindenképp válts, mert nem fog javulni a dolog, maximum, ha gyakrabban cseréled, de az meg nagyon költséges.
2011. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
active babyt használok zöldet és 2-3 óránként max cserélek(kivéve ejszaka)
2011. aug. 29. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Liberot! Többet is bír.
2011. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk is a Libero vált be a leginkább.
2011. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában a Huggiest szeretem. Szorosabb combrésznél a gumija, mint a Pampersnek.
2011. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!