Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérzés szex után és gyenge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés szex után és gyenge alhasi fájdalom, lehet a fogamzásgátló mellékhatása, vagy más bajom van?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete vettem észre, hogy szex után egy világos vérfolt lett az alsómon. Megijedtem, de gondoltam csak túl hevesek és mivel előtte volt meg, a menstruációra is próbáltam ráfogni a dolgot. Ez a vérzés kb másnap estig jelentkezett (de csak pár csepp, nagyon kevéske) Pár napra rá pedig ismét lefeküdtünk a párommal, akkor nem volt problémám. Tegnapi alkalom után viszont ismét vérzést észleltem (világos narancssárgás), de ez is csak pár csepp volt és egy-két óra múlva abba is maradt. Azóta (talán már az első alkalom óta) érzek néha enyhe menstruációhoz hasonló alhasi fájdalmat. Nem vészes, viszont pont elég ahhoz, hogy kétségbeessek. Persze elmegyek nőgyógyászhoz ha nem múlik, csak akkor kéne keresnem magándokit, mert a kórházi orvosokra nem szívesen bíznám magam.

Vélemények érdekelnének, esetleg tapasztalt-e már valaki hasonlót? Mi lehet a problémám? Olvastam sok cikket és elég sok minden felmerült bennem. (méhgyulladás, méhszájseb, endometriózis) Corenelle fogamzásgátlót szedek 3. hónapja, azon is tűnődtem, lehet, hogy ennek a tünete és váltanom kéne. (Csak azért furcsállnám, ha a gyógyszertől lenne, mert csak most jelentkeztek ezek a problémák)

Köszi előre a segítséget!

19L.



2015. júl. 21. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta szeded?
2015. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja szóval 3 hónapja szeded,szerintem a fog.gátló miatt van és nem betegségtől,nem kell rosszra gondolnod. Azonban ha 2 héten belül ismét ez történik,akkor keresd fel az orvost.
2015. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!