Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee is jó, ha rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee is jó, ha rendesen szedem, ugye?

Figyelt kérdés

Fél éven át Elizette fogamzásgátlót szedtem, viszont mellette nagyon deci voltam, állandóan sírtam vagy idegeskedtem. Ma voltam dokinál, mondtam neki, írt helyette Jangee-t. Gondoltam rákeresek itt gyk-n, de nagyon sokan írták, hogy terhesek lettek mellette( én meg ugye pont ezt szeretném elkerülni). Én mondjuk hiszem, hogy ha korrekt időben beveszem az összes szemet, nem szedek mellette antibiotikumot, illetve hányás/hasmenés esetén pótolom a szemet, akkor nem lehet baj, mint ahogy az előzővel se volt ilyen jellegű gond.

Jól gondolom, vagy tényleg gagyit kaptam?



2015. júl. 22. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
*bocsánat, depis akart lenni az a deci.:)
2015. júl. 22. 20:45
 2/2 anonim válasza:

nekem egy ismerősöm 4 éve szedi, semmi baja.

én másfél hónapja kezdtem el, semmi baj eddig

2015. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!