Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 30-35 fokon csökken a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 fokon csökken a fogamzásgátló hatása? Az enyémre max.25 fok van írva, de ebben a melegben a szobában biztosan több van ennél. Ti hol tároljátok?

Figyelt kérdés

Én már bevittem a garázsba, ott van a leghűvösebbé és hideg vizet rakok a csomagolás mellé, hogy hűtse.

Viszont amikor bevettem a 7. szem gyógyszerem, éreztem a kezemen, hogy a cukormáz kicsit olvadt. Szerintetek védett vagyok?



2015. júl. 24. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

bnőm ugyanígy járt...

kinnamradt a táskájában a gyógyi.

30 fok siman volt benne.

megbeszéltük, nem bízik annyira a hatásában most, így nem élvezek belé.

2015. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
am rá van írva a tájékoztatójára, hogy 25 fok alatt tárolni...elképzelhető hogy csökken a hatása ilyen melegben.
2015. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rakjad hűtőbe, én alapból ott tartom...
2015. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy úgy tudom, hűtőben sem szabad tárolni.
2015. júl. 24. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:

A hatása nem csökken, csak nemes egyszerűséggel le olvad.


Legjobb, ha hűtőbe teszitek.

2015. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lehet hűtőbe tenni, csak ne fagyasztóba. Ha nem bíztok a hűtőben, akkor mindenképp egy zárt helyre, ahová nem süt a nap. Kamra stb.
2015. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most már szerintem a garázsban jó helyen van, inkább abban nem vagyok biztos, hogy az az egy szem, aminek megolvadt egy picit a bevonata, az ugyanúgy hatott-e?


Kedves Előző Válaszoló! Mit értesz azon, hogy "A hatása nem csökken, csak nemes egyszerűséggel le olvad."?

2015. júl. 24. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
feldugom az összeset a pitsámba hogy előbb legyen pajzsmirigy rákom
2015. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!