Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogy veszitek meg a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy veszitek meg a fog. Gátlót? Kifizetitek ketten a barátotokkal?

Figyelt kérdés

A gumit régen felesbe kifizettük barátommal, de amióta tabit szedek nem hajlandó kifizetni, elég drága pedig.

Megmondtam neki, hogy ha nem hajlandó kifizetni, akkor nem fogom szedni, tehát nem lesz szex. Szerintetek jó ötlet volt? Nem fog így félrelépni?


2015. júl. 24. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy keményebben fellépni, akkor tegyél a farkára egy erényövet, a kulcsát pedig jól rejtsd el. Így ha kielégülésre vágyik, kénytelen veled kiélni a vágyait. Ha pedig nem segít az anyagiakban, akkor megtagadod tőle.
2015. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem a szüleim fizetik, de a barátom is mindig felajánlja, hogy ő kifizeti ha kell

16L

2015. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
nekem is a szüleim fizetik, eddig fel sem merült a bennem hogy netán a barátom is adhatna bele
2015. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem a szüleim kifizetnék, de nem engedem, a barátomnak pedig van pénze, tehát nem kéne ilyenre sajnálnia.
2015. júl. 24. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert kellene neki fizetnie? Tegyuk fel elmegy qrvazni, akkor kerje el toled a xopas aranak a felet??? Beteg nem? :-)
2015. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Ja! Aztán majd vehetne ruhát is. Elvégre van pénze. :D

Így kezdődik a vérszívás.

Vagy a gumit te vetted?

2015. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Egy komoly kapcsolatban úgy illik, hogy a férfi fizesse ki szerintem. Legalábbis én kifizetem a barátnőmnek, mert rendszeres szexuális életünk van.
2015. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szexben mindkét félnek gondoskodnia kell a védekezésről... és ez most olyan, mintha ő már lesz*rná.
2015. júl. 25. 01:40
 9/12 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Mi mindent felesbe fizettünk: eleinte a gumit, majd a tabit is. Egyik hónapban én vettem, másik hónapban ő :) Szerintem így fair, mert mindkét fél érdeke a védekezés :)
2015. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gumit felesben fizettétek, akkor természetes lenne, hogy a tabit is.
2015. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!