Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogy veszitek meg a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy veszitek meg a fog. Gátlót? Kifizetitek ketten a barátotokkal?

Figyelt kérdés

A gumit régen felesbe kifizettük barátommal, de amióta tabit szedek nem hajlandó kifizetni, elég drága pedig.

Megmondtam neki, hogy ha nem hajlandó kifizetni, akkor nem fogom szedni, tehát nem lesz szex. Szerintetek jó ötlet volt? Nem fog így félrelépni?


2015. júl. 24. 22:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, írtam is, hogy a gumit felesben fizettük.
2015. júl. 25. 22:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Én fizetem, pedig nagyon drágát használok(12ezer/3hó). Úgy gondolom, a barátom azért többször hív meg engem különböző dolgokra, és így "egyenlítek". De volt már olyan, hogy épp nem volt pénzem, és kifizette ő.
2015. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!