Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes bevennem a 2 levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevennem a 2 levél fogamzásgátlót? Véletlenül a fiókomban találtam, évekkel ezelőtt abbahagytam a szedését.

Figyelt kérdés
Ma pakolásztam és találtam 2 levél bontatlan Rigevidon fogamzásgátlót. A pasimmal óvszert használunk. Kidobni nem akarom a gyógyszert, a szavatossága még jó (2 évig), de viszont utána nem folytatnám a szedését. Elhasználjam? Lehet tőle bajom ha 2 hónapig szedem aztán nem?
2010. márc. 6. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem felesleges ezért a 2 hónapért megbuzerálni a szervezeted.. mire hozzászokna hogy megin jön a hormon abbahagynád.
2010. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van

de miért nem hazsnáltok csak gyógyszert mindig? ez baromság

meg ha most beszeded a két havit akkor kb 4 hetet ha szexelhettek gumi nélkül. megéri?

2010. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha kidobom az megéri?
2010. márc. 6. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, az sem éri meg, de az első két válaszolónak igaza van, csak a szervezeted b*szogatod vele.

Amúgy minek kérdezel, ha már úgyis tudod mit fogsz tenni (beszeded)? Ráadásul leszólod az olyan választ, ami a másik véleményen van. Nem szeretem az ilyet.

2010. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki, vidd vissza gyógyszertárba, onnét majd elszállítják, megsemmisítik.
2010. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

jaj istenem.. ez felbosszantott.

2 hónap.. oké hogy x ezer ft a kukába megy ha kidobod, de azért annyi eszed legyen, hogy pár ezer forint nem ér annyit hogy bekavarj a hormonháztartásodba. Sok fórumon átveszik,ha valaki olyat szed alapból. így neked is jó,nekik is.

Ne szedd be, de te tudod.

2010. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jólvan már. Nem szedem be. Csak sajnálom mert anno drága volt...
2010. márc. 6. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel a második levéltől adna csak védelmet (nőgyógyász mondta nem kötözködik a sok hülye!) így ami védene téged az a második levél és össze vissza egy hónapig. Na most akkor van értelme vagy nincs?
2010. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

És ha kidobom az megéri?

Igen!

2010. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Jólvan már. Nem szedem be. Csak sajnálom mert anno drága volt...

<<<

Egy gyerek felneveléshez képest mennyivel drágább????

Ne legyél már ilyen hülye p!csa b@szod!

2010. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!