Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » El felejtettem be venni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El felejtettem be venni az utolsó szem tablettát a fogamzásgátlóból, lehet valami gond?

Figyelt kérdés
A legultolsó tablettát felejtettem el beszedni a Maitalon nevű fogamzásgátlóból, és sajnos amire volt irva hogy mit tudok tenni ha elfelejtem, kidobtam és nem tudok találni sehol egy másikat.
2015. júl. 26. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi hogy lehet hogy igy egy nappal hamarabb fog megjonni, es egy nappal hamarabb kell majd ujra szedned. Nekem is volt hasonlo, csak en kihanytam az uccso szemet, es igy nem szombaton hanem penteken jott meg, es a kovi levelet nem szerdan hanem kedden kezdtem el. En iamnat szedek. De keress ra a gyigyszered nevere a guglin, vannak mar online betegtajekoztatok is abban le van irva mi a teendo :)
2015. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!