Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Altforalle fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altforalle fogamzásgátló szedését kezdem el most. Az első tabletta beszedésekor akkor már rögtön védelmet nyújt, szabad óvszer nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés
Először szedek fogamzásgátlót és akadtak kérdéseim. Még nem kezdtem el szedni, jövőhéten kell csak. Az első nap kell bevennem, tudom, amikor megjön a havi vérzésem. Kérdésem, hogy akkor már teljes védelmet is nyújt-e az első szem bevételekor is vagy még más módszert is kell alkalmazni (óvszer)? Normális válaszokat kérnék

2015. júl. 27. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a piacon vetted a gyogyszert, mert nem kerdezed meg az orvost (telefonon akar) vagy olvasod el a betegtajekoztatot?
2015. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szedek. A betegtájékoztató szerint véd de nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy csak azelső levél útján szexeljek gumi nélkül.
2015. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*után
2015. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem piacon vettem. Rákérdeztem az orvosnál, de csak annyi tájékoztatást adott, hogy mikor kezdjem el szedni, de erre a kérdésre nem tért vissza. Jövőhéten kell vissza mennem a rákszűrés eredménye miatt, akkor persze lehetőségem lesz rákérdezni, de gondoltam itt is érdeklődöm, hátha van olyan, aki hozzám hasonló kérdésekkel volt a szedése előtt
2015. júl. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!