Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátlásra és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátlásra és pattanásokra?

Figyelt kérdés

Eddig lyndinette 20at szedtem kB 5hónapig az utolsó egy hónapban viszont görcsök, mellfájdalom, fehéres nagy mennyiségű folyás jelentkezett terhességi teszt negatív lett ma voltam nőgyógyászaton az orvos cypromixet írt fel utánna néztem a neten és azt írták sokan hogy nagyon erős hormonokat tartalmaz és elsősorban pattanásos zsíros bőrre és menstruáció beállítására lehet szedni rövid ideig

Szóval akkor kizárólag fogamzásgátlásra nem is alkalmas?

Véleményekre lennék kíváncsi illetve tapasztalatokra


2015. júl. 31. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy véd, mint bármelyik kombinált tabi, de ha nincs olyan problémád, amit a tájékoztató leír, akkor kizárólag fogamzásgátlásra alkalmazni nem szabad!
2015. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!