Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 3 napig nem vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 napig nem vettem be a fogamzásgátlót és megjött a menstruációm akkor hogyan folytatom a szedést?

Figyelt kérdés
Elmentem nyaralni és elfelejtettem elhozni, a nögyogyászomat pedig nem tudom elérni

2015. aug. 1. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal kéne folytatnod, amelyik csomag normálisan a mensi után jönne.
2015. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es akkor a megmaradt tablettakat ne is vegyem be?
2015. aug. 1. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Bepótolod a 3-at és az egész levél végéig alkalmazol kiegészítő védekezést. És remélhetőleg ha ez idő alatt éltél nemi életet, akkor is alkalmaztál kiegészítő védekezést, különben, ha ezt nem tetted, akkor lehetsz terhes.

Vagy a másik eset, hogy vársz legalább 1 hónapot, addig nem szeded, ha utána megjön rendesen a menstruációd, mert akkor az már menstruáció lesz és nem megvonásos vérzés, mint most, akkor újra elkezdesz egy teljes levéllel szedni.

Vagy ha biztosra akarsz menni, akkor elolvasod a betegtájékoztatót és abban le van írva, hogy mi a teendő ilyen esetben.

2015. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd ha hazamész azért olvasd el a betegtájékoztatót, abban le van írva, de szerintem ha rákeresel a márkára neten is fentvan valahol.

Csak abban bízz, az, hogy valaki leírja, hogy szerinte hogy kéne nem életbiztosítás.


Mondjuk nem is értem, hogy mikor elkezdted szedni miért nem olvastad el... de mivel napi szintű kérdés biztos velem van a baj :)

2015. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se vedd be, az elmaradt három darabot! 24 óra eltelte után, már nem szabad duplázni őket! Ilyen idiótát, el sem hiszem... Ha megjött a vérzésed, akkor tényleg egy új levéllel kellene kezdened és új ciklust fog beállítani, ez van, béna voltál! A megmaradt levelet meg dobd ki! Egyébként az lenne a legjobb, ha elmennél a dokihoz és vele megbeszélnéd és addig nem kezdenél bele újba...
2015. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!