Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még 10 nap van a menstuaciomig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 10 nap van a menstuaciomig és a 11. napon megyünk nyaralni. Még sosem szedtem fogamzásgátlót, ha most elkezdeném szedni és szedném mikor megkéne jönnie akkor kimarad (6 napot kéne késnie)? Vagy mivel tudnám késleltetni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen formán nem tudod késleltetni. Akkor lett volna értelme, ha már a ciklus elején elkezded szedni, de mivel az első ciklusban még amúgy sem áll be, csak úgy tudnád csúsztatni a menzeszed, ha már hónapok óta szednéd. Így max. teljesen összezavarni tudod.
2015. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyaralas alatt is nyugodtan lehet menzeszed a reklamok is mondjak hogy barmit csinalhatsz kozbe. Nem kell kompromisszumokat kotni. Ha meg szeret a baratod akkor vagy megerti hogy nincs szex vagy igy is nyugodtan a magaeva tesz
2015. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. aug. 7. 15:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valami más módja lehetne?
2015. aug. 7. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy esetleg kezd el vedelni a citromos vizet (nem limonádé citromos víz) és egyél sok savas dolgot (savanyú ubi pl). a savas cuccok lúgosítanak és nekem mindig kicsit kitolja a menstruációmat pár nappal
2015. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a citromleves dolgot mi is próbáltuk, barátnőm megivott másfél liter Pfanner citromlevet kb egy hét alatt.

1 nap csúszás lett a végeredmény... :)

2015. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gumival nem lesz veres a pcse
2015. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!