Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ahhoz hogy fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy fogamzásgátlót írjon fel a nődoki, feltétlenül kell vérvétel? Vagy más vizsgálat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Tolem nem vett vert mikor felirta egyszeru rutin vizsgalatot csinalt csak, De nem is nagyon passzolt hozzam az a gyogyszer. Szerintem nem art ha minel tobb infoja van.
2015. aug. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jobb, ha vérvétel alapján írják fel, így jobban illik a szervezetedhez a felírt gyógyszer, de még így is lehet hogy nem passzol. Az elsőt csak felírták nekem, nem volt jó. Aztán volt egy másik amit vérvétel alapján adtak az jó volt csak sajnos megszünt, utána már nem találtunk a nőgyógyászommal megfelelőt.
2015. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden evben megismetlik decemberben a vervetelt is
2015. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy valamire való orvos nem ír fel a testedre esetlegesen veszélyt jelentő gyógyszert alapos vizsgálatok nélkül...
2015. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

KÖTELEZŐ a vérvizsgálat!

Ha úgy gondolod, hogy még szükséged lesz a májadra később is...

2015. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sajnos kötelező de néhány doki még így sem csinálja

tőlem vettek vért, pedig reméltem, hogy megúszom, mondtam is, hogy nem bírom a vérvételt, mivel kb semmilyen orvosnál nem tudtak tőlem vért venni utána pedig rosszul lettem, de végül nem úsztam meg :D

mellette még vizsgálat is volt, ultrahanggal

akkor még szűz voltam, de így is minden vizsgálaton rendesen át kellett esnem :)

17L

2015. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy kötelező a vérvétel. Nem árt persze, alaposabb doki megcsinálja, de nem előírás.
2015. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A vérvétel azért kötelező, mert különben veszélyezteted az egészséged!

Máj, trombózis, stb.

2015. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM kötelező. Trombózishajlamot amúgy sem látnak egy rutin vérképből, ahhoz spec. vizsgálat kell, amit csak indokolt esetben végeznek el.
2015. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!