Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csináltam ma reggel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam ma reggel egy tesztet, és negatív lett,3. perc után, viszont 5. perc után észrevettem egy nagyon halvány csíkot abban a mezőben, ahol kellene lennie a 2. vonalnak, ami azt jelentené, hogy terhes vagyok? . Lily teszt: unicorp.hu/olily. Php

Figyelt kérdés
azt írja, egy nap után kimutatja, nekem két hete jött meg, szedem a fogamzásgátlót is, tudnátok segíteni?
2010. febr. 18. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen, terhes vagy! gratulálok, majd írj 9 hónap múlva :)
2010. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinálj még 1et a biztonság kedvéért:S
2010. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
könyörgöm miért itt kérsz segitséget szerinted a tizenévesek tudnak segitani neked? menny szépen ell egy nőgyógyázhoz mondd meg neki a panaszod és ő majd felvilágosit. és akkor megnyugodhattok.. de itt ugysem fogsz olyanb választ kapni ami igazán segítene.
2010. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyes fogamzásgátlók tartalmaznak olyan hormonokat, amik elhitetik a szervezeteddel, hogy terhes vagy ( ezért nem eshetsz teherbe "újból/valójában") Valószínű ezért mutatja azt a teszt, hogy terhes vagy.


Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, és az áttöréses vérzés is jelentkezett nem lehetsz terhes.


Egyébként miért csináltál tesztet? Bebizonyosodj, hogy hat a gyógyszer?


17/L

2010. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akarmilyen halovany is, a masodik csik megjelenese a terhesseget mutatja, valoszinuleg nagyon korai stadiumban van, ezert nincs a vizeletedben eleg hormon, hogy a tesztet jobban elszinezze. Menj nogyogyaszhoz, aki majd megerositi a pozitiv eredmenyt.
2010. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, de két hete szedem még csak a fogamzásgátlót, bár előtte szedtem fél évig, mikor abbahagytam januárban, akkor egy hetet késett, de egy hónap kihagyás után, ami muszáj volt, most megint elkezdtem szedni.
2010. febr. 18. 17:55
 7/10 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék írni, hogy az 5. percben leszedtem az aljánál azt a részt ameddig bele kell mártani, utána jelent meg először legalul egy halvány csík, majd fentebb a "2. csík", de egy perc után eltűnt, csak a 'nem terhes' csík maradt.
2010. febr. 18. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell betojni, nincs semmi...A terhes csíknak ugyanolyan erős színűnek kell lennie, mint a nemterhesenk, olyan nincs, hogy nem volt elég hormon, és azért volt halvány, meg blablabla...ILYEN NINCS!

Azért láttad halványan a másik csíkot, mert nedves lett (vagyis pisis:P) a tesztcsík..Szinte mindegyik olyan.

De ha nem vagy magadban biztos, inkább tényleg menj el punci-dokihoz, majd az megnyugtat..Sok szerencsét, szia!

2010. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded a fogigátlót akkor nem lehetsz terhes.
2010. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
voltam ma nőgyógyásznál, nem vagyok terhes, már csak 2 szem van a tabiból :)
2010. febr. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!