Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » .16 éves srác vagyok. Szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

.16 éves srác vagyok. Szeretkeztem a barátnőmmel és elélveztem benne. Nem volt még magömlésem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha sperma került a lányba igen ha nem akkor nem de ha bele élvesztél akkor 90% hogy 9 hónap múlva apuka leszel !
2015. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi lesz a neve?
2015. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kb csak a negyede ment bele
2015. aug. 12. 21:50
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi van? Elélveztél de nem volt magömlésed?

Basszus! Te vagy a világ nyolcadik csodája! Hurrá!

2015. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ritka hülye egy gyerek vagy te b.azdmeg -.-"
2015. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

most nem az a lényeg mennyi az esély rá h lesz gyerekem ? nagyon kicsi mehetett bele nem sok akk is lehet

?

2015. aug. 12. 21:53
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

neked le kéne vágni a farkadat ha ennyire nincs agyad.. nem nem úgy készül a kisbaba hogy beleélvezel.... csak akkor lesz terhes ha előtte kivered, beletöltöd egy botmixerbe, adsz hozzá 2 kanál élesztőt, jól összedolgozod, majd habosra rázod. Ez idő alatt kell csinálni egy rántottát (minimum 2 tojásból) és amint elkészült 30, de inkább 20 másodpercen belül a falhoz kell csapni, ez után jöhet az aktus, de csak hátra tett kezekkel.

Ha nem így csináltátok akkor biztos nem lehet terhes.

2015. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Embel 1 ml lötybe ezernyi sperma van .. szóval ha kicsi ment bele baba lesz a vége !
2015. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, mi lesz a neve? Kezdjél munkát keresni, mert vége a gyerekkornak!
2015. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

El kéne kalapálnod a farkad végét :D


Ha punciba gumi nélkül bele dugod, akkor nagy rá az esély, hogy gyereked lesz. Igen, hanem élvezel bele, akkor is, az előváladéktól.

Ha nem elsőre, akkor majd másodikra.


Jobb lenne, ha nem szaporodnál, neked is és nekünk is...

2015. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!