Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkötött petevezetékű nőbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkötött petevezetékű nőbe érdemes-e élvezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 éves srác vagyok, interneten megismerkedtem egy szimpatikus 40es hölggyel. Mivel messzebb lakik, még nem találkoztunk, de nagyon úgy tűnik, ha összefutunk, akkor szex lesz a dologból :). Azt mondta, hogy nem szereti a gumit, de nem is kell, mert elköttette magát. Utánanéztem interneten, elvileg itt szinte kizárt hogy nemkívánt terhesség lépjen fel, de az egyik site szerint a szervezet néha "kijavíthatja" a blokkot, és így van minimális esély rá.

( [link] ) Szerintetek biztonságos, ha óvszer nélkül csinálom vele? Esetleg vegyem ki utolsó percben? Mik a tapasztalataitok? Megkérném a kedves trollokat, hogy máshová turházzanak, csak komoly hozzászólók véleményét várom.



2015. aug. 13. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Mért nem a saját korosztályoddal ismerkedsz?
2015. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak a terhesség áll fent. Nemi betegséget is kaphatsz, ami ellen az elköttetés semmit nem véd. Ismeretlennel én nem csinálnám úgy, de ez a te döntésed.
2015. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: a saját korosztályommal szoktam, ez most kivétel, de attól még kipróbálnám

2: a nőci saját bevallása szerint vagy 5 éve nem feküdt le férfival (válása óta), úgy érzem, igazat mond, ellenőrizni pedig költséges és nehéz ügy lenne.

2015. aug. 13. 15:27
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Úgy érzed igazat mond.. aha, persze, ja...

Tudod, messziről jött ember..

A páromon kívül senkibe nem rakom a farkam gumi nélkül, és őbelé se rakja senki rajtam kívül gumi nélkül.

Pedig többször is 3asoztunk. Akinek nem tetszik az nem szexel velünk, ennyi!


Mások felé fő a bizalmatlanság, és különbség van az extrémebb szex élvezete és az agyatlan hülyeség között.


De a te döntésed!

2015. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elköttetés elég megbízható. Nyilván előfordulhat gikszer, de ritka. Viszont elég butus vagy, ha ennyire megbízol egy vadidegen emberben. Egyrészt mi a garancia arra, hogy tényleg sterilizáltatta magát, másrészt mi a garancia arra, hogy 5 éve nem volt pasival?

Ne legyél hülye, kotonnal csináld vagy sehogy.

2015. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

40 évesen vagy pláne idősebben már akkor sem lehetne nagyon gyereke csak így természetes módon, ha beleélveznél.


Így meg pláne nem. Én a helyedben simán beleélveznek.

2015. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Turházzanak? Ez meg miféle szó?
2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a helyedben használnék gumit

nem csak a terhességtől kell ám félni

hanem a nemi betegségtől is

kvázi vadidegen a nő

kockáztatsz ????

nézz utána ezeknek is ne csak a terhességnek !

2015. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

40 évesen vagy pláne idősebben már akkor sem lehetne nagyon gyereke csak így természetes módon, ha beleélveznél.


Így meg pláne nem. Én a helyedben simán beleélveznek.


kérlek nézz át a gyerekvállalás rovatba és keress rá a 40 felett szülő nőkre

meglepö de sokan vannak :-)

szal a meglátásod helytelen

egy nő a menopauza végégig fogamzó képes lehet !

2015. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm el volt kötve...locsoltam agyba főbe a nuniját, nem lett terhes. Sztem nem kell aggódni, hogy tartásdíjjat fog követelni :)
2015. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!