Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkötött petevezetékű nőbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkötött petevezetékű nőbe érdemes-e élvezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 éves srác vagyok, interneten megismerkedtem egy szimpatikus 40es hölggyel. Mivel messzebb lakik, még nem találkoztunk, de nagyon úgy tűnik, ha összefutunk, akkor szex lesz a dologból :). Azt mondta, hogy nem szereti a gumit, de nem is kell, mert elköttette magát. Utánanéztem interneten, elvileg itt szinte kizárt hogy nemkívánt terhesség lépjen fel, de az egyik site szerint a szervezet néha "kijavíthatja" a blokkot, és így van minimális esély rá.

( [link] ) Szerintetek biztonságos, ha óvszer nélkül csinálom vele? Esetleg vegyem ki utolsó percben? Mik a tapasztalataitok? Megkérném a kedves trollokat, hogy máshová turházzanak, csak komoly hozzászólók véleményét várom.



2015. aug. 13. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Óvszerrel bele élvezhetsz,anélkül ne, mert lehet kamuzik és nincs elkötve és csak arra vár, hogy teherbe essen.
2015. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hmmm... Mezőkövesdi a hölgyemény? Ott ismerek egy ilyen nőt. Elkötette magát, 5 éve vált. De, az már nem stimmel, hogy senkije sem volt azóta. Több farkat fogott mint kilincset. Persze lehet nem egyről beszélünk, de azért kísérteties a hasonlóság. Ám attól még lehet terhes, hogy elvan kötve. Kicsi az esélye, de nem lehetetlen.
2015. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12: nem mezőkövesdi, szerintem te el vagy tévedve..

A többi hozzászólónak köszönöm a tanácsait, úgy döntöttem hogy elöször használok gumit,aztán meglátjuk.

2015. aug. 14. 12:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze lehet nem egyről beszélünk


Kérdező. tanuld meg a szöveg értelmezést. Ha nem kövesdi, akkor nem.


Mellesleg, igen kijavíthatja magát a szervezet. De erre kicsi az esély.

2015. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!