Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal pettingeltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivien12345678 kérdése:

A barátommal pettingeltünk, ráélvezett a vaginámra de nem volt bennem a pénisze. Lehet h egy kicsi ondó belém ment, attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy lehetsz terhes kisebb az esély rá de megvan
2015. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha akarsz terhes lenni,akkor legközelebb az ujjadra élvezzen és ujjazd meg magad utána :)
2015. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Igen!


Jó anya leszel? Nem tűnsz annak, ha a védekezés is problémát okoz. Nem kellene szaporodnod...

2015. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Presze, de mégis mit gondoltál?
2015. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok terhes lenni
2015. aug. 15. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Júj, akkor máskor péniszt gumi nélkül ne engedj a puncidba, vagy a közelébe.

Mert bizony, ha az abból származó váladék valami úton módon beléd kerül, akkor terhes leszel...

Na és akkor nincs több bulika, pija, füvecske, főiskola, BalatonSound,

Lesz helyette anyai örömök: pocifájás, fogzás, pelenkázás, sétálgatás.

Aztán ha a félhülyepasid (aki védekezni se tud) lelép egy másik kis libával, mert nem érzi magát apának, akkor pisloghatsz ki a fejedből. Mert a gyerek az bizony ott marad.

Aztán tudod, te már a lőtéri kutyát se érdekled, de az a csöppség igazán megérdemelne egy normális családot, egy szerető apát, és anyát.

2015. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,ha a sperma levegőn van,érintkezik valami külső dologgal,akkor sérül, nem olyan aktív stb....kisebb így az esélye,de nem lehetetlen.ha a párod züllő életet él, dohányzik, iszik ilyenek, akkor az még csökkenti..én nem hiszem, hogy az vagy, én is jártam már így.en pl nem lettem az...de hát mindenki más..van akiben alig marad meg a gyerek, vanaki meg rosszabb mint a nyúl xd
2015. aug. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!