Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este nem volt itthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este nem volt itthon gumi és hát a barátommal anélkül feküdtünk le de nem élvezett belém. Hétvégén kellene megjönnie, így ugye kicsi az esély hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ilyenkor nincs peteérés meg ugye nem is élvezett belém hanem kivette jóval előtte és utána szájjal elégítettem ki.
2015. febr. 24. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi, de nagyobb, mint megnyerni a lottót. De azt is megnyerik. :)
2015. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha már ilyen vicces vagy akkor szólok hogy senki nem nyerte meg most sem pedig már jó sokat lehetne nyerni, én meg főleg nem :D

Na de nekem az is elég ha nagyon kicsi az esélye mert esély arra is van hogy rámesik egy elefánt és meghalok, még sem félek ettől :(

2015. febr. 24. 06:55
 3/6 anonim válasza:
0%
Ha annyira felsz ettol akkor vegyel egyvtesztet es ha pah ed vab akkor veszel egy esemenyutani tabletat.
2015. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nagyon nagyon keves....1%kb....de sok olyan van h igy csuszik be.En kb 12 eve sexelek megszakitassal es sose volt baj.De nem azt jelenti hogy nalad is igy lesz...(aki kotekedne annak irom h van babam semmi bajom sincs....csak ha a pasi ugyes akkor nincs baj) szoval ne kattogj ha kihuzta idoben semmi baj.
2015. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bármikor lehet spontán peteeres orgazmustol. Tehát 50-50%.
2015. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg terhes vagy fogadd el.
2015. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!