Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. így hogy szedjem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. így hogy szedjem a tablettát? (Teljesen tanácstalan vagyok)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy feléve szedem a fogamzásgátlót, ami tökéletesen bevált. Viszont, sehogy se megoldható a tabletta kiváltása időben, ezért leghamarabb kedden kaphatom meg a következő 3 havi adagot, viszont nekem már most szombaton be kéne vennem az első szemet, kedden meg értelemszerűen nem vehetek be egyszerre 4-et.

A kérdésem, hogy ebben a helyzetben ti mit tennétek? Hagyjam ki ezt a hónapot, es következő hónapban kezdjem el megint szedni, vagy bevehetem kedden is mintha akkor lenne esedékes? (Mellesleg annyira most nem fontos a fogamzásgátló, mert 1,5 hónapja lett vége a hosszú kapcsolatomnak, tehát azóta nincs szexuális életem.)

Ti mit tennétek ez esetben? A válaszokat nagyon megköszönném.


2015. aug. 19. 21:52
 1/6 anonim válasza:
hagyd abba a szedést
2015. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, lehet az lesz.
2015. aug. 19. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem megoldható?
2015. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy miért nem, a lényeg hogy nem. Jó oka van, amit itt nem szeretnék megosztani személyes okokból. Úgyhogy ne a leglényegtelenebb részletet ragadjuk meg, kérem.
2015. aug. 19. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt a hónapot hagyni kell, és akkor lehet újrakezdeni, ha megjön a vérzésed.

De ha nincs párkapcsolatod, feleslegesen szeded, én abbahagynám.

2015. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, lehet tényleg abbahagyom, mert így párkapcsolat nélkül fölösleges szedni.
2015. aug. 20. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!