Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettaszedés elkezdése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettaszedés elkezdése után milyen rövidtávú tüneteket érzékeltetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm alig egy hete kezdte el szedni, eddig neki: nagyobb éhség, hangulatingadozás.
2010. márc. 10. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangulatingadozás nekem 1 hónap után súlyos depresszióvá fajult a gyógyszer miatt,abba hagytam és hamarosan jobban lettem.Ha 3hét után nem múlik minden mellékhatás,sőt rosszabbodik,akkor másik gyógyszerre kell váltani.Mondjuk nekem még iszonyú fejfájásom is volt.
2010. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából amennyi "előnye" van annyi hátránya is!

Az én b.nőm kezdetben hasonlóan ingadozott...volt hogy spontán el is sírta magát...hosszútávon fáradékonyságot, és libidó csökkenéshez vezetett, ami már elég komoly űrt képez nálunk...

2010. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozásom nekem is volt, habár lehet nem is attól volt, mert pár hónap alatt elmúlt. Nagyobb éhséget nem vettem észre.
2010. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezek voltak a legelején!! Hangulatingadozás (könnyebben sírvafakadtam), meg étvágynövekedés (végigzabáltam a hétvégét, értsd MINDENT megettem, ami otthon volt :D) az első hétben, de lassan két hete szedem, és igazából már el is múltak, semmi más sem jött ki.


16/L

2010. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!